HAKKIMIZDA 

            Ülkeler arası ticarette ulusal sınırların ortadan kalktığı dünyamızda, ihtiyaçlara ve değişen koşullara  hızlı uyum sağlayan, yaratıcı ve yapıcı çözümleri, kaliteli ve düşük maliyet ile zamanında üretebilen hizmet sağlayıcılar yanıt verebilmektedir. Bu amaçla uluslararası taşımacılık sektöründe hizmet vermeye başlayan INTER-RAY  bir lojistik hizmet sağlayıcı olarak kurulmuştur.

            Dünya ticaretinin ülkeler arasında mal, hizmet, uluslar arası sermaye akımları ve teknolojik gelişimin hızlı bir şekilde artmasını ve serbestleşmesini ve bunlar sonucu ortaya çıkan ekonomik gelişmeyi  ve ülkelerin sanayici ve dış ticarete yönelik girişimci bir yapıya kavuşması süreci ile birlikte uluslararası ticaretin sınırsız dünyasında taşımacılık sektöründeki saygın yerini sizlerin desteğiyle hızla kazanmıştır.

           INTER-RAY verdiği taşıma ve lojistik hizmetlerinde mükemmelliği hedef almış, kalifiye insan kaynağını en etkin şekilde kullanarak , taşımacılık olarak ithalat ve ihracatlarınızda, müşteri odaklı özel çözümler önermek üzere uzmanlaşmış bir kadro ile hizmet vermektedir.

           Misyonumuz, her bir müşterimize iş ortağı mantığı ile yaklaşarak, karşılıklı anlayışa dayalı etkin çözümler üretmektir. Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu; çağdaş, dinamik yapılanma ve dürüstlük ilkesinden sapmadan sektörün öncüleri arasında yer almaktadır.Çağdaş, objektif ve dürüst yönetim anlayışıyla sürekli gelişmek,işbirliği, paylaşım ve dayanışma içinde olmak,problemleri yaratmak değil problemleri çözmek ,müşteri memnuniyetini tam olarak sağlamak, hızlı ve doğru karar almak , dürüstlükten taviz vermemek, müşterilerle tam bir işbirliği, paylaşım ve dayanışma içinde olmaktır.

Her Zaman %100 Müşteri Memnuniyeti:

           INTER-RAY’da hedef müşteri beklentisini her seferinde aşmaktır. Bizler için en önemli konu, müşterilerimizin  taşınacak mallarını bizlere teslim edecek güveni her defasında duymalarıdır. INTER-RAY’da tüm personelimiz kendilerini geliştirecek şekilde düzenli eğitim almaktadırlar. Kalite, mükemmellik yaratılan ve sürekli geliştirilen bir şeydir. Bu nedenle müşteri odaklı hizmet ve kalite prosedürleri sürekli geliştirilmekte ve müşteri anketleri ve görüşleri bu süreçte büyük önem taşımaktadır.

            Şirketimiz geniş çaplı acenteler ağı ile tüm Türkiye ve Dünyada çalışmalarını sürdürmektedir.